OUTDOOR GÜCÜMÜZ

BILLBOARD

RAKET - CLP

DURAK - CLP

GIANTBOARD

MEGALIGHT

LED EKRAN

TOTEM

DİREK - DUVAR

Reklam Mecralarımız

Açıklama

Genişlik:350cm | Yükseklik: 200cm
Markanızın şehirde yaya sirkülasyonunun ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda yer almasını istiyorsanız sizin için doğru tercih Billboardlardır.En çok tercih edilen outdoor reklam panosu olan Billboardlarla müşterilerinizin dikkatini kolay bir biçimde çekebilirsiniz. Doğru mesajı doğru lokasyonlarda ileterek, hedef kitlenizle etkili iletişimi mümkün kılar. Şehrin birçok noktasında bulunan billboardlar sesinizi tüm müşterilerinize duyurmanızı sağlar.

Açıklama

Genişlik:118cm | Yükseklik: 178cm
Markanızı Raket Reklamlar ile her sokakta müşterilerinizin karşısına çıkarabilirsiniz. Özellikle Yaya Trafiğinin yoğun olduğu noktalarda yer alan Raketler daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar. Görünürlüğü yüksek, çift yönlü olması ve göz hizası uyumu olan raketlerde doğru planlama ile birlikte markanızın hedeflerine ulaşabilirsiniz. Hedef kitlenize etkili bir
şekilde ulaşmak, markanıza ait tanıtım, kampanya ve duyuruları hedef kitlenize
iletmek ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız tercihinizi raketlerden yana
yapabilirsiniz.

Açıklama

Genişlik:118cm | Yükseklik: 178cm
İnsanların sıklıkla kullandığı otobüs durakları reklam vermeye en iyi olanak
sağlayan outdoor mecralarıdır.
Firma reklamı durakta bekleyen, yürüyen hatta arabayla yoldan geçen herkese
7/24 görünür hale gelir. Çift yönlü ve oldukça dikkat çekici olan bu reklam ürünü fark edilmeden akılda kalmayı sağlar.

Açıklama

Genişlik:1400cm | Yükseklik: 200cm
Markanıza büyük boyutlu reklam alanı sağlar. Stratejik konumlara yerleştirilen giantboard ile markanızın geniş bir kitleye en iyi şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Giantboardlar ile potansiyel müşterilerinize ulaşarak, markanızın değerini artırabilirsiniz.

Açıklama

Genişlik:330cm | Yükseklik: 230cm
Yükseklik ve büyük ebat, bu reklam ürününün en dikkat çeken özelliğidir.
Şehir içinde trafiğin yoğun olduğu noktalarda insanların dikkatini çekerek verilen mesaja odaklanmayı sağlar.
Sadece araç değil insan trafiğinin de yoğun olduğu noktalara yerleştirilen outdoor ürünü Megalightlar çift yönlü olması nedeniyle hem yaya hem de araç trafiğinde etkilidir.

Açıklama

Genişlik:600cm | Yükseklik: 300cm
Şehrin giriş çıkışlarında ve cadde kenarlarında yer alan oldukça büyük ebatlı ve yüksek konumlu olan bu outdoor reklam ürünü görünürlüğü ve uzaktan farkedilişi ile marka tanıtımı için oldukça etkilidir. Totemler her zaman dikkat çeker ve merak uyandırır.

Açıklama

Genişlik: 330cm | Yükseklik: 225cm
Büyük ebatlı led ekranlar gece ve gündüz fark etmeksizin net bir şekilde görülebilmeleriyle günümüzün en etkili, en popüler outdoor reklâm ve tanıtım aracıdır.
Geniş kullanım alanı olan led ekranlar genellikle cadde, sokak ve meydanlarda 7/24 yayınlanmaktadır. Ekrandaki görsel ve renk değişimi sayesinde; ürün, hizmet, duyuru ve kampanyalarınız daha geniş kitlelere daha etkin bir şekilde yansıtılmaktadır.

Açıklama

Direk reklamları, açıkhavada yer alan genellikle orta refüjlerde ve anayol kenarlarında bulanan aydınlatma/ elektrik direklerine montajlanarak, hedef kitlenin görebileceği noktalara konumlandırılan outdoor reklam ürünüdür. Bilgilendirme, yönlendirme ve tanıtım amaçlı olarak kullanılır.

Açıklama

Duvar reklamları, ana caddeler ve kavşaklarda bulunan yüksek binaların net olarak görülen cephelerinde kullanılmaktadır. Duvar reklam alanları tek yönlü ya da çift yönlü, ışıklı ve ışıksız bina giydirme gibi şekillerde uygulanabilmektedir.  Markanızın kurumsal kimliğinin yansıtılması, ürün tanıtım ve duyurularının rahatlıkla görülebileceği outdoor reklam mecrasıdır. Reklam duvarda durduğu süre boyunca bölgede yürüyen, oturan, geçen veya araç kullanan her türlü bireye ulaşılabilir.

ÜRÜN YERLEŞİM HARİTASI