Neden Açıkhava

 Günümüzde bilinen ve yaygın şekilde kullanılan “Açıkhava Reklamları” sayesinde yerel markaların şehrin her tarafında görülmesi sağlanmaktadır.

 Yerel firmaların itibarını arttırmak ve hedef kitlelerine ulaştırmak, Açıkhava Reklamcılığıyla daha kısa zamanda gerçekleşmektedir.

 Sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve yerel markaların varlığı ve çeşitliliği markaların bilinir hale gelmesini mümkün kılmaktadır.

 Açıkhava reklamcılığının Van’daki işletmecisi olan “Vameda Creative Reklam Ajansı”, sizleri de bu kurumsallaşma yarışında zirveye çıkarmayı amaçlamaktadır.

 Açıkhava Reklamcılığının insanların bilinç altına etki eden gücünden sizde faydalanın.

 Şehir merkezinde hızlı tüketim anlayışının olması, memur sayısının gün geçtikçe artması, hem markaların rekabetini hem de markanın kolay hatırlanabilir olmasını gerekli kılmaktadır.

 Her alanda yatırım yapmak isteyenlerin bulunması, firmanın kendisini güncel ve canlı tutmasını gerektirmektedir.

 Markanızın kurumsal kimliğini reklam mecralarında en iyi şekilde temsil etmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak üzere sizleri “Açıkhava Reklamcılığı”nda boy göstermeye davet ediyoruz. Unutmayınız ki, reklama ayırdığınız bütçe, rakiplerinizin cebinden çıkmaktadır.